Müük ja teenindus

+372 56 59 061 | silver@agraarkeskus.ee

Vastame E-R 8-17.00

Vaata meie täpsemaid kontaktandmeid siit.

Varu- ja kuluosad

Püti Talu OÜ esindab alates 2009. aastast Euroopa ühte juhtivat varu- ja kuluosade tarnijat  Fricke gruppi kuuluvat Granit Parts`i.

TIPP KVALITEET KLIENDISÕBRALIKE TINGIMUSTEGA!

Pakume originaal GRANIT Parts varuosi, mis on sama kõrgete standardite ja spetsifikatsioonidega varuosad nagu erinevate brändide originaalvaruosad. Lisaks GRANIT Parts toodetele leiab meie kataloogidest ka palju originaalkaubamärkide tooteid.

Tootevalikust leiab traktorite, kombainide, mullaharimis- ja väetamismasinate, taimekaitsepritside, haagiste, laadurite jt masinate ja seadmete kulu- ja varuosasid.

Lisaks väga laia valikut erinevaid hüdraulika- ja pneumaatika komponente, mootorite ja sildade varuosi ning elektritarvikuid.

Esindatud on ka mitmesugused tööriistad ja töökoja seadmed.

Granit Euroopa varuosade kesklaos asukohaga Heeslingenis Põhja-Saksamaal on rohkem kui 201 500 toodet mastaapsel 65 000m2 laoalal alati olemas, mis tagab kiire tarne. Konkurentsieelise terves Euroopas varuosade valdkonnas tagab kvalifitseeritud meeskond, lihtne tootekataloogide süsteem, kiire tarne ja professionaalne ning lai toodete valik.

Graniti kataloogidest on võimalik leida tooteid suurtelt tootemärkidelt nagu Boch, Rexroth, Grammer, Waltersheid, Mann Filter, Lechler, Fleetguard, Voglsang, Scharmüller jne.

SUURIMA PÕLLUMAJANDUS- JA TÖÖSTUSKAUPADE VALIKUGA E-POOD EUROOPAS www.granit-parts.eu

Koostöös Granit’iga pakume kiiret juurdepääsu kõikide põllumajandus- ja aiatehnika tootemarkide varuosadele ning lisaseadmetele, tööriistadele ja aia-, farmi- ning põllutarvikutele.  Võimalik tellida üle 8 561 843 erineva toote, mis jõuavad teie aadressile 1-4 tööpäevaga (väiksemad saadetised 1-2 päeva Venipakiga, suured saadetised ca 2-3 päeva).

E-pood on avatud 24/7, mis annab võimaluse tooteid valida just siis, kui selleks on vajadus ja õige aeg.

PARIM, SOODSAIM JA KIIREIM ÜHENDUS SINU JA EUROOPA SUURIMA PÕLLUMAJANDUSSEKTORI E-POE  VAHEL!

Partnershopi kasutajakonto loomine on tasuta ega sea kohustusi tellimiseks. Konto loomisega tuleb kaasa eestikeelne juhend ja vabadus tellida mugavalt varuosasid, kasvõi otse traktorist Graniti äppi abil.

Ole sinagi nutikas ja liitu nendega, kes on endale konto avanud ja naudivad kvaliteetseid tooteid Granit veebipoe platvormil www.granit-parts.eu ning saavad osa hüvedest, mis liitumisel kaasnevad.

Anna oma soovist teada:

Silver Vahejõe, tel 56 59 061 või e-kiri silver@agraarkeskus.ee

Püti Talu OÜ pakub professionaalset nõustamist ja abi!